Klik hier om aankopen via SponsorKliks te doen. Hierdoor verdient de vereniging aan jouw aankopen (zelf heb je hier geen nadeel van).
Zodra beschikbaar, zal hier een banner komen van SponsorKliks.

 

Open speelavond - Vrijdag 19 september

Op vrijdag 19 september heeft onze vereniging wederom haar jaarlijks terugkerende open speelavond. Op deze avond kan een ieder vrijblijvend kennis maken met Badminton Club Asterix door zelf te spelen, vragen te stellen, te kijken naar spelers die het spel al beheersen en te proeven van de leuke sfeer bij onze vereniging.

 Kom dus gezellig langs op vrijdag 19 september vanaf 19.30 in de Kralingenhal (Slaak 15) in Rotterdam. Voor meer informatie kan contact op worden genomen met Margriet Ackermann: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. / 010-7864169

Om jouw bezoek aan onze website makkelijker te maken zetten we cookies in. De verkregen informatie wordt niet gedeeld met derden.